Kariera

Młodszy specjalista ds. sprzedaży

miejsce pracy: Chełm

Zakres zadań:

– pozyskiwanie nowych klientów;
– nawiązywanie kontaktu z klientem;
– negocjacje handlowe w zakresie warunków współpracy;
– efektywne budowanie stałej bazy klientów;
– sprawna koordynacja procesu sprzedaży;
– kompleksowa obsługa procesu realizacji zamówień;
– realizacja planów sprzedażowych;

Wymagane:

– prawo jazdy kat. B z samochodem;

Atutem będzie:

– znajomość zagadnień SEO/SEM/IT lub po prostu dobra znajomość Internetów 😉
– znajomość rynku reklamy internetowej;
– doświadczenie w rozwijaniu bezpośrednich relacji z klientem;

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie;
– elastyczne godziny pracy;
– szkolenia;

Praca zdalna

Aplikuj wysyłając wiadomość email na adres: biuro@neo-seo.pl

CV musi zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Ustawa z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz. 833)”.