Pozycjonowanie wizerunkowe

Pozycjonowanie wizerunkowe Neo SEO

Pozycjonowanie wizerunkowe Neo SEO

Pozycjonowanie wizerunkowe (SEO PR), skoordynowane działania Public Relations oraz pozycjonerskie. Ich celem jest poprawa kreacja pozytywnego odbioru wizerunku firmy, marki lub produktu w Internecie.

 

Czy SEO PR jest tak ważny?

Obecne Internet stanowi główne źródło informacji, a także opinii na dowolny temat. Jest to również pierwsze źródło informacji dla potencjalnych klientów. W związku z tym posiadanie dobrej opinii potwierdzonej przez wiele komentarzy i opinii na stronach internetowych jest obecnie kluczową sprawą. Z tego powodu coraz większa liczba klientów swoją decyzję o wyborze produktu uzależnia od opinii znalezionych w Internecie z pomocą wyszukiwarki Google. Dlatego ważne jest, aby na pierwszej stronie wyników wyszukiwania dla fraz powiązanych z marką danej firmy znajdowały się tylko pozytywne treści. Aby, to zapewnić oferujemy szeroki zakres usług SEO PR. W ich skład wchodzą:

  • Wybór fraz kluczowych oraz analiza wizerunku firmy w Internecie
  • Przygotowanie strategii SEO PR.
  • Prowadzenie działań mających na celu poprawę pozycji pozytywnych opinii, a tym samym degradację negatywnych treści w wynikach wyszukiwania.

 

Prowadzone działania dopasowujemy indywidualnie do potrzeb i wymagań każdego Klienta