Strony WWW

Witryna dopasowana do Twoich potrzeb

Nasz zespół zajmuje się profesjonalnym tworzeniem serwisów, sklepów i portali internetowych, które wychodzą na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, zarówno tych dużych jak i mniejszych.

Nasze  projekty dopasowujemy do indywidualnych potrzeb danego klienta. Staramy się aby witryny realizowane przez nasz zespół były nowoczesne ale jednocześnie funkcjonalne i czytelne.

Przebieg procesu tworzenia strony WWW

1

Planowanie

Określenie wymagań klienta i przygotowanie projektu

2

Wdrożenie

Implementacja wybranych rozwiązań

3

Testy

Weryfikacja i optymalizacja projektu

Optymalizacja dla urządzeń mobilnych

W projektowaniu serwisów nacisk kładziemy na dostosowanie witryny do ekranów o różnej rozdzielczości (w tym również tabletów i smartfonów), wykorzystując Responsive Web Design. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że ich witryna będzie prezentować się znakomicie, a treści będą czytelne dla każdego rodzaju urządzeń. Pozwala to zwiększyć grono potencjalnych odbiorców, do których będą mogły trafić strony witryny.

Profesjonalny projekt graficzny

Bardzo ważnym elementem każdej witryny jest jej estetyka, nawigacja oraz funkcjonalność, na co zwracamy szczególną uwagę. Naszym klientom staramy dostarczyć się możliwie najlepszą witrynę, dostosowaną do ich potrzeb. Przed rozpoczęciem prac, bezpłatnie przedstawiamy ofertę kilkunastu gotowych projektów, które najlepiej pasują do specyfiki danej branży.

Optymalizacja

Wszystkie nasze witryny są zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO) i przygotowane do pozycjonowania. Nasza praca wykonujemy na  w najnowszych technologiach CSS3, HTML5.

Sprawdzone i intuicyjne rozwiązania

Strony realizujemy z wykorzystaniem sprawdzonych systemów zarządzania treścią (CMS), które umożliwiają użytkownikom samodzielne i wygodne przeprowadzanie zmian na stronach witryny oraz dodawanie nowych treści.

Co należy zaplanować?

Aby ułatwić nam znalezienie najlepszych rozwiązań, które spełnią Państwa oczekiwania przed rozpoczęciem działań przeprowadzamy konsultacje które pozwalają określić następujące elementy:

  • wygląd graficzny – preferowana kolorystyka oraz układ witryny
  • rodzaj oraz ilość treści, które mają zostać umieszczone
  • funkcjonalności, które powinny zostać umieszczone w witrynie

Jak długo trwa tworzenie strony WWW?

Czas potrzebny na stworzenie profesjonalnej strony WWW jest uzależniony od następujących czynników:

  • wielkość i stopień skomplikowania witryny/serwisu
  • ilość i różnorodność treści stron
  • ilość konsultacji
  • czas oczekiwania na dostarczenie wszystkich niezbędnych materiałów przez zleceniodawcę

W przypadku pilnych projektów może zostać skrócony.